אחוזת נפתלי שבמושב רמות נפתלי

באחוזת נפתלי חוויה חושית מרתקת המשלבת סיפורים אישיים של היצרנים עם טעימות ייחודיות הניתנות רק לאורחי האחוזה המשלבים יין, יקבים, כרמים וכורמים, סיורים קולינריים וסדנאות שוקולד אלכוהוליות, וכמובן שכדאי ליצור קשר באמצעות האתר ולשאול על המבצעים המיוחדים שמשתנים מתקופה ולפי הצורך האישי של כל קבוצה.

השף של אחזות נפתלי איתן פרי יקח אתכם למסע מרתק בין יצרני היין המקומיים, יחד תבחרו את מיטב חומרי הגלם שמהם תוכלו לבשל ארוחת שף אמיתית.

מלון הבוטיק אחזות נפתלי הוקם במיוחד עבור קבוצות חברים, משפחה באירוע ייחודי ומנהלים בכירים. המלון מבטיח פרטיות מושלמת בקצה הצוק למול הנוף הפראי של כל הגליל העליון. באחוזת נפתלי חדרים מפוארים, שף צמוד, ספא מרגיע ותמונת נוף נדירה מהמרפסות.

הניסיון הרב שנצבר מבטיח חופשה חלומית תפורה כפי מידותיכם. מיקום האחוזה במרכז הגליל העליון מבטיח נוחות מירבית במרחק 5 דקות נסיעה אגמון החולה עם אלפי הציפורים הנודדות שמקוננות בה, העיר העתיקה של צפת וראש פינה, הבניאס הדן והחצבני כולם במרחק של נסיעה קצרצרה. החרמון ממש מול אורחי האחוזה – כמו גלויה בגודל טבעי . וכמובן של המסעדות והאטרקציות של הגליל.

מלונות בוטיק >> הזמנה און ליין – התשלום במלון