מלון אורכידיאה, הבסיס שלי לחופשת צלילה

אני סיגל, ואני מכורה..

התמכרתי לצלילה ולמלון אורכידיאה.

אמנם כבר כתבתי ואמרתי ודשתי אבל אני אחזור שנית- החלק הדרומי של העיר אילת הוא המקום בו טמון החופש האמיתי!

אין שם אטרקציות כמו קניונים ממוזגים, אני מודה, אבל למי שמחפש באמת להתנתק וקצת קצת להרגיש סיני ( באמת על קצה המזלג,אבל הכי קרוב) מוזמן לאורכידיאה.

הייתי במלון בחודש יוני לשבוע וכל כך נהניתי שחזרתי שוב לסוף שבוע ארוך משולב בהשלמת הכוכב השני שלי במרינה דיוורס.

כל השמועות על זה שהמלון נשרף לא נכונות או אולי נכונות בחלקן- רק הווילה רויאל ( שממילא אני לא יכולה להרשות לעצמי) נשרפה ושאר המלון מתפקד כרגיל. הצוות נחמד במיוחד ומשתדל , במיוחד כשזיהו אותי מהפעם הקודמת והבינו שיש להם פה פוטנציאל אדיר. קיבלתי , על פי בקשתי, בדיוק את אותו חדר כמו בביקור הקודם מה שהוסיף להרגשה של להגיע הביתה . הנוף מהמרפסת לא השתנה והיה עוצר נשימה- ים סוף כשמאחוריו ההרים של ירדן ובשעות הערב המוקדמות כבר רואים את הזריחה של הירח..

בעיני, גולת הכותרת של המקום, אחרי המרפסת שלי, היתה הבריכה. אמנם אין המון מקומות מסביבה כי חלק שלם שלה תפוס ע”י המסעדה , אבל מסתדרים ,במיוחד כי היא על מרפסת גבוהה וגם ממנה יש את אותו נוף מדהים שיש לי בחדר. הבריכה ענקית ומלאה במזרונים ונחשי מים כעזרי ציפה. כיף גדול לילדים ולמבוגרים!

בעניין האוכל , המזנון אולי לא עשיר כמו במלונות אחרים שהייתי בהם בעיר אבל מספיק בהחלט וגם בבוקר וגם בערב יש מה לאכול ובכיף. לי באופן אישי מספיק שיש סלט חתוך קטן בשפע וסוגי גבינות ואני מסודרת.

כמו שאמרתי שילבתי גם צלילה בסוף שבוע וביום ראשון, אחרי שהוסמכתי , הלכתי לצלול בריף הדולפינים . חברה שהיתה איתי עשתה שם צלילת היכרות ומאוד התרשמה מרמת תשומת הלב וההשקעה שקיבלה מהמדריך ועוד יותר מהדולפינים . פשוט חוויה מדהימה !

אז יאללה, תזמינו, תיסעו ותהנו.