מלון נווה אילן מציע ספא חדש

מלון נווה אילן מרשת C-HOTELS ממשיך להתחדש ולהשתדרג ומשיק בקתת טיפולים ציורית, תפריט מחודש וגם… שיעור טאי צ’י אל מול נוף עוצר נשימה

אם טרם הספקתם לנפוש באזור הרי יהודה- אתם חייבים את זאת לעצמכם! לאלה מאיתנו שעדיין שרויים בקונספט שחופשות ספא ונופש שמורות רק לאזור הצפון, קבלו את הטרנד החדש: אזור ירושלים.
 במרחק קצר מהמרכז, באוויר צלול, ובאמת כיין, מוקף באטרקציות, מסלולי טיול ויקבים שוכן מלון נווה אילן מרשת C HOTELS , מלון מוביל טרנד.
 אחד מיתרונותיו הגדולים של האזור, מלבד נופו המרהיב ושפע הפעילויות, הוא התאמתו לכל ימות השנה. בחורף ניתן ליהנות מאווירת חורף אירופאית ובקיץ להתרענן באוויר הצונן.

במסגרת חידושו ושדרוגו של המלון בימים אלו הושקה בקתת ספא חדשה וציורית המציעה מגוון טיפולים מקצועיים ומפנקים. בקתה ראשונה שתבשר את הבאות אחריה בקרוב… וזאת בהמשך לאגף חדרי הגן החדשים המאפשרים התמזגות ישירה עם הנוף והטבע. 
כמו כן, חודש גם תפריט הארוחות, המשלב יצירתיות ובריאות.
 נוספו פינות חמד המאפשרות תצפית ואתנחתא בעת טיול באחד משלושת הגנים המרהיבים של המלון. 

ועוד חדש – שיעורי טאי צ’י המתקיימים אל מול נופם עוצר הנשימה של הרי יהודה ומשלימים את אווירת הרוגע והשלווה.

אור ברקת, סמנכ”ל השיווק של רשת C-HOTELS מסרה כי במשך זמן רב הבינו ברשת את הצורך המשלים והמתבקש של שרותי ספא במלון, בעיקר למען הרחבת קהלי היעד. ומשהבשיל רעיון המיקום קצרה הדרך לביצוע והבקתה הראשונה היא יירית הפתיחה למתחם ספא כולל. 

פיתוח זה מתאים לשינוי התפיסתי של האזור כאזור המתאים לחופשה רומנטית. כמו כן, הוחלט להוסיף במלון אגף חדרי גן ולאבזר את מרחבי הדשא בערסלים, שמשיות וספסלים התורמים לתחושה של חופשת ספא פסטורלית. 

רשת מלונות C HOTELS צופה לגידול בתפוסות ובהזמנות לימי כיף בשנה הקרובה.

בשל קסמו, זו היא העונה הרביעית ברציפות אשר הפקת תוכנית “האח הגדול” בוחרת להזמין את משתתפיה לבלות את שהותם לפני כניסתם לבית במלון נווה אילן.

מלון נווה אילן טובל בנוף הקסום והפסטורלי של הרי יהודה. אורחי המלון יכולים ליהנות מכל השירותים והנוחות של מלון מודרני, ובאותו הזמן ליהנות משירות אישי, אווירה שקטה ומנוף עוצר נשימה. במלון 160 חדרים מרווחים ומאובזרים, בחלקם חדרים משודרגים ומפנקים במיוחד.

ביקורות אורחי אתר הוטלס במלון נווה אילן >>