מסעדת “בסטה” והאלטרנטיבה הטובה… מסעדות ליד השוק

אז כרגיל, קודם כל גילוי נאות. במסעדת בסטה הייתי פעמיים בלבד, כך שלא עברתי על כל התפריט אבל אלו היו ביקורים מייצגים – בוקר וערב..

המסעדה ממוקמת ברחוב קטן שיוצא מרחוב נחלת בנימין ( רחוב השומר) ממש על אחת הפינות של השוק.. מיקום סבבה עם שולחנות בחוץ ומעוצב בצורה נעימה..

לארוחת הבוקר הגעתי עם חבר.. הארוחה היתה כל כך קטנה , לא משביעה ולא מפנקת עד כדי שכל אחד מאיתנו הזמין ארוחה נוספת.. רק אז התפשטה לה תחושה קלה ( !) של שובע.. והמחיר- 70 שקלים ותקילין..

לא ויתרתי, בכל זאת, מקום חדש ו”איני” .. אז סחבתי גם חברה בערב..

שתינו באנו מורעבות אחרי חדר כושר ומקלחת ובציפיה דרוכה הזמנו סלט שנקרא “בשביל הפטה” ( 39 ₪) ופלטת גבינות ( 59 ₪) .. הגיעה לכל אחת צלחת מיניאטורית עם רבע מלפפון ואולי חצי עגבניה עם הרבה קרוטונים שעשו מלחם מטוגן.. ומעל חתיכת פטה.. ( צריך להצדיק את השם של הסלט..) . “פלטת הגבינות” שהגיעה כללה ארבע פרוסות גבינה מפוזרות על צלחת….

שתינו היינו מאוכזבות ורצינו לפצת עם איזה משהו מתוק אז הזמנו קינוח שעשוי מתאנים והוא חזר למטבח כלעומת שבא…

בקיצור, לא מומלץ!

כדי לאזן את הביקורת השלילית אני אספר שלא רחוק משם יש מקום שנקרא לאב איט ( בנחלת בנימין מול אגאדיר) שם לסלט יש נוכחות , למלצרית יש חיוך ( היא גם ראתה שעברנו סוג של טראומה במקום הקודם ופינקה אותנו בחתיכה גדולה במיוחד של עוגת גזר מדהימה!!!!) והכל מחומרים טבעיים !

שיהיה בתיאבון…
בסטה, השומר ‭,4‬ שוק הכרמל, תל אביב.
טלפון: 03-5169234 ‬
לאב איט, נחלת בנימין 3,תל אביב. טלפון: 03-5164412