מלון בית אורן – פתוח וירוק

כולנו הזדעזנו מהשריפה הגדולה בכרמל ותוצאותיה, אבל הרושם שהתקבל אולי שהמלון לא פעיל וסבל קשות. האמת היא שהמלון פתוח והנוף ממנו נראה מצויין. השריפה הגיעה לאזור מסויים ורוב הנוף נשאר ירוק ויפה כשהיה! המקום מציע אירוח כפרי בלב יערות הכרמל, בקיבוץ בית אורן.

מלון בית אורן שאלות נפוצות ומידע לאחר השריפה – מה הולך למצוא האורח:

אז מה המלון לא נשרף? לא המלון לא נשרף.. וגם לא נפגע בשריפה.

ואיך הנוף מהחלונות או בכלל מהמלון? האמת שרוב הנוף ירוק ומקסים כמו תמיד ובכלל לא שמים לב שהייתה שריפה באיזור יש עצים וצמחיה ונוף של הים. ואז אם מסתכלים לכיוון אחר אפשר גם לראות גבעות חומות עדיין עם עצים, זכר לשריפה. אבל זה לגמרי לא מה שמדמיינים.. זה דווקא נראה טבעי ויפה. וכמו שאמרתי רוב הנוף הוא ירוק כמו קודם. בעיקר עכשיו בתקופת החורף לאחר הגשמים ישנה פריחה וצמחיה נוספת.

ואיך הריח באזור? כבר אין ריח של שריפה.. אם ממש רוצים אפשר ללכת לטייל ביער ולחפש אזורים ועצים שנשרפו ואז יש שם גם ריח. יש כאן אויר הרים צלול ומדהים.

עוד על מלון בית אורן:
במלון חדרי אירוח, חדרים משודרגים וסוויטות בנוסף לאירוח במלון ניתן ליהנות מהאטרקציות הבאות: ספא כפרי מפנק; פינוק לגוף, מנוחה לנשמה; טיפולים הוליסטיים, ג’קוזי, סאונה פינית ועוד…

במלון חדרי אירוח המתאימים לזוגות/ משפחות. החדרים ממוזגים ומצוידים בטלוויזיה (מחוברת ללוין) ומקרר קטן. סוויטה דה-לוקס: בסוויטה תוכלו להתפנק בג’קוזי פינתי גדול, מטבחון קטן שמכיל מקרר, מיני-בר של מי עדן עם מים חמים וקרים, מוצרים לקפה, תה, פינת ישיבה, טלוויזיה לווינית ועוד.

להזמנה ישירה במלון בית אורן – התשלום בהגעה למלון >>