פסטיבל תל אביב למוזיקה 2010

זוהי השנה השנייה לקיומיו של פסטיבל המוסיקה בתל אביב, בין התאריכים 20-30.10 הכולל הופעות במקומות שונים ברחבי העיר: המשכן לאמנויות הבמה, צוותא, בית לסין, ובמועדוני מוסיקה מפורסמים כגון: צוותא, זאפה, בארבי, קומפורט, ברזילי והאוזן בר.

השנה הפטיבל יעניק מופע מחווה “רישומי פחם בצבע” ליוצר המוכשר-מאיר אריאל.
במופע ישתתפו אומנים נוספים – אוי דיוויז’ן, בני בשן, ברי סחרוף, לוס כפרוס, נעם ענבר, נעם רותם, עמיר לב, רונה קינן, שאנן סטריט, שלומי שבן ועוד שיבצעו גרסאות מחודשות ומיוחדות לשיריו של מאיר אריאל.

הפסטיבל יעניק מחווה נוספת לאומן דן תורן לרגל יום הולדתו ה50, הכוללת הופעה יוצאת דופן ועוצרת נשימה של סיכום 30 שנות הקריירה שלו וחשיפת שיריו מהאלבום החדש שיצר לאור לאחרונה.

הפקות נוספות בפטיבל: מופע הבכורה של יהודית רביץ עם אחיה יעקב לאלבומם החדש “שירים מבית”, מופע מיוחד של “היהודים” בליווי מקהלת נזירים, מוש בן ארי יארח את מיכה שטרית ודיוויד ברוזה שיופיע יחד עם יהונתן גפן, יוני בלוך יחד עם תזמורת ביג בנד.מופע בכורה לאלבומו החדש של עילי בוטנר המארח את קובי אפללו, נורית גלרון ושאר המשתתפים בתקליט.

בנוסף לכך מתקיים ערב שירי משוררים בהשתתפות דפנה קינן, יהוא ירון, יוסי בבליקי, מיקה קרני יחד עם מיקי שביב , נעם רותם, סמדר אקראי, רם אוריון ושילה פרבר; ו”ג’יש”,מופע מרהיב של הצ’לנית מאיה בלזיצמן.

כמו כן, יהיו כיתות אומן בצוותא עם שלמה גרוניך, קורין אלאל, נתנאלה, אפרים שמיר ואושיק לוי.

מחפשים שותף לחופשה ??