מלון אורכדיאה + “מרינה דייורס” מועדון צלילה

עבר עלי השבוע המושלם!

בגילי המתקדם, החלטתי סוף סוף להגשים חלום ישן ולעשות קורס צלילה…….

הים התיכון פארש לצורך העניין אז החלטתי לארוז חברה וכמה בגדים ולרדת לאילת.

מכיוון שכל מועדוני הצלילה ממוקמים בחלקה הדרומי והיותר מוצלח של העיר ( לטעמי)

בחרתי במלון שממוקם באיזור – אורכידיאה..

קיבלנו חדר מקסים! לא ענק אבל עם מיטה ענקית במרכז שפונה לנוף של הים וירדן , שרק לקום עם זה בבוקר עושה אותך אדם מאושר.., שירות החדרים מהיר ויעיל ( משתמשים באותם טוק טוקים שמביאים אותך לחדר) והמחירים , אחרי שמוסיפים להם משלוח של 10 שקלים, דומים לבתי הקפה בתל אביב . לדוגמא, סלט יווני שמגיע עם מלא גבינה וארבע לחמניות(!!) עולה 45 ₪ והוא בהחלט טעים ומספיק לארוחת ערב קלה.. ארוחת הבוקר לא מפוארת אבל טעימה והשירות סבבה..

במלון יש בריכה נחמדה עם מזרוני ים וכל מיני עזרי ציפה מגניבים במים..

יש כמובן גם חדר כושר וספא אבל בהם לא הספקתי להשתמש.

בקיצור, מלון מקסים וכיפי .

את מועדון הצלילה “מרינה דיייורס” אפשר להגיד שבחרתי באינטרנט ואחרי שדיברתי עם חנה , הבחורה שרושמת אותך לקורס , כבר אין לך חשק להמשיך לחפש.. המקום פשוט מקסים, (ממוקם ליד חוף אלמוג ) וכל מי שעובד שם נראה כאילו הוא נהנה מכל רגע. ואני מאמינה שהם נהנים..

המדריך שלי היה אריק, בחור אילתי מקסים עם הרבה הרבה אהבה לים ולצלילה ( בן 26 וצלל כבר אלפי צלילות בכל מיני חורים מדהימים בעולם) . הקורס נמשך חמישה ימים ובסופו אתה מוכרז כצולל מים פתוחים… קשה להעביר בכתב את חווית הצלילה, זה פשוט רישיון להיכנס לעולם אחר, שקט , ענק ( כדור הארץ מורכב מ 72% מים ) ומדהים ביופיו.. צללנו באתר שנקרא “האוניברסיטה” לשם מגיעים כל הלומדים על הים לצלול וללמוד על המינים החיים כאן אצלנו, מתחת לאף.. שטיחים שלמים של אלמוגים ודגים עוצרי נשימה..

לסיכום…. היה לי שבוע מושלם… ניקוי ראש מהסרטים.. ותחביב שאני מתכוונת להמשיך לעסוק בו.

להזמנות ופרטים נוספים >>