מלון בית אורן, מרכז האטרקציות של הכרמל, מציע טיול סוסים חינם למזמיני חופשה בחג

בית המלון הפסטורלי שבלב “שוויצריה הקטנה” נמצא במרכז של אטרקציות רבות בחוף הכרמל ואיזור חיפה, גם לא העלה את מחירי האירוח העממיים הנהוגים בו לקראת החג. החל-300 שקלים לזוג, ויש לכם חדר טובל בירוק. אטרקציה.

בימים בהם כל עם ישראל עושה את ההכנות לחג, וגם מחפש דילים לחופשה, בולט מלון קטן אחד במיקום שקט ופסטורלי במיוחד המציע מחירים של ימי חול וטיול סוסים לאחד מבני המשפחה בחינם – מלון בית אורן, הנמצא בקיבוץ בית אורן שלחוף הכרמל ליד חיפה.

המלון, המצוי בלב “שוויצריה הקטנה” שבשמורת יערות הכרמל, הוא לא מלון ישראלי טיפוסי. מנכ”ל המלון, אייל פולק, קיבל החלטה לא שגרתית לקראת החג: לא להעלות מחירים כמו שכולם עושים. אם נוסיף לכך את המחירים העממיים ממילא הנהוגים במלון – החל מ-300 שקלים לזוג על בסיס לינה בלבד – הרי שבהחלט מדובר באטרקציה.

פולק: “אנו רוצים להמשיך למשוך את עם ישראל בחג הפסח, ולכן לא העלינו מחירים. יש אצלנו אפשרות לארוחת ליל סדר במסעדה הסמוכה למלון, אבל מצד שני אנו מאפשרים לאורחינו לעצב את חופשת הפסח כרצונם עם אוכל משלהם ולוח זמנים משלהם, בלי לכפות עליהם מרכיבי חופשה הנהוגים במלונות הגדולים יותר”.

בנוסף לאי העלאת מחירים, מציעים במלון בית אורן גם מבצע לחג, על פיו כל המזמין חופשה במהלך חוה”מ פסח, יקבל טיול סוסים חינם לאחד מבני המשפחה, שהינו בן 11 ומעלה. פולק: “מלון בית אורן נמצא ממילא במיקום מעולה לשמש כבסיס יציאה לכל האטרקציות באיזור. הפעם חברנו עם אחד הספקים הטובים והמוכרים באיזור של טיולי סוסים, וכך יצרנו מבצע אטרקטיבי שמדגיש את הפנייה שלנו לכל המשפחה, הורים וילדים כאחד”.

אורחים במלון יכולים ליהנות מהאטרקציות הבאות: ספא כפרי מפנק, פינוק לגוף, מנוחה לנשמה; טיפולים הוליסטיים, ג’קוזי, סאונה פינית ועוד… מחירים מיוחדים לאורחי המלון. כמו כן כאמור ישנן אטרקציות אתגריות לכל המשפחה – רכיבה על סוסים, טיולי ג’יפים, טיולי אופניים. טיולים בחיק הטבע, חניוני מנוחה, שהיה, מצפורים – נחל מערות, חי-בר כרמל, שמורת דור הבונים ועוד….

עם כפל המבצעים כזה – אי העלאת מחירים וטיול סוסים חינם – קשה להתחרות. הזמנת מבצע פסח של מלון בית אורן >>