טיפול חדש בספא שיזן – “תאי הרבל באגס” – מלון ספא שיזן מול הים בהרצליה

שיטת טיפול יפנית אלטרנטיבית לשחרור הגוף – עיסוי שמנים בשילוב שקיות צמחי מרפא.

מלון ספא וסגנון חיים על חוף ימה של הרצליה פיתוח, מציג טיפול חדש, המגיע ישירות מהאיים הטרופיים של תאילנד. הטיפול משלב בין חוכמת הרפואה מהמזרח לטיפול גוף מפנק ומרגיע המתאים במיוחד לעונת החורף.

טיפול תאי הרבל מסאז’ (Thai Herbal Bags), נחשב לטיפול הפופולארי כיום באירופה וארה”ב. הוא התפתח בעקבות הצורך במתן קומפרסים ועיסויים רפואיים לחיילים התאילנדים שחזרו משדות הקרב.

התאילנדים פיתחו שקיות עם צמחי מרפא שמאפשרים להעשיר את העור במינרלים ולטפל בבעיות עור, דלקות וכאבים, כשהתוצאה מציגה טיפול על טהרת הטבע והעיסוי, לשיפור זרימת הדם והצ’י בגופנו.

טיפול “תאי הרבל באגס” מאפשר לשחרר את זרימת האנרגיה בגוף, לאזן את מערכת השרירים ולחזק מערכת החיסון. הטיפול מתבצע על ידי צוות המומחים של ספא שיזן שהוכשר במיוחד לטיפול, וכולל עיסוי בחום, לחות ולחץ, תוספת שמנים מיוחדים והנחה של שקיות צמחי מרפא על הגוף, המאפשרים להגיע עד לרקמות העמוקות ומחזירים את השלווה וההרמוניה לגוף.

בנוסף, תוכלו ליהנות מעיסוי מיוחד עם שמן בסיס מועשר בתמציות שמנים ארומתיים, בתערובת הדומה במרכיביה לזו הקיימת בשקיות צמחי המרפא המסורתיות, לצד שימוש בשקיות התה המסורתיות, הפעם בשתי תערובות חדשות לבחירתכם:

* תערובת ארומטית לטיפולי רוגע המכילה הדס, לואיזה, קמומיל, לבנדר, מנטה ולימונית.
* תערובת אקזוטיות מיוחדת המטפלת בכאבי שרירים ובעיות עור, המכילה מרווה מרושתת, לימונית, ג’ינג’ר, מנטה ומקלות קינמון גרוסים.

משך הטיפול: 75 דק’, מחיר הטיפול: 380 שקל
להזמנות במלון >>
טלפון להזמנות: 09-9528272