ויטל, מלון בוטיק לעסקים בלב תל אביב

המילה החמה בענף המלונאות בשנים האחרונות היא מלונות בוטיק. תופעה שתפסה תאוצה אפילו אצלנו הישראלים מוקירי המלונות הגדולים וקלאבים למיניהם, המציעים שפע של מתקני נופש ופעילויות. מלונות הבוטיק עונים על צורך של פלח שוק לא מבוטל של נופשים או אנשי עסקים הנמצאים הרחק מביתם ומחפשים חופשה אחרת, יוקרתית, שקטה ואינטימית.

מלון ויטל, מלון בוטיק לעסקים הוא המלון החדש ביותר בתל-אביב, בעליו של המלון, מעבר לכך שהבינו את רוח התקופה שלפיה עיצוב ואווירה הם חלק מסגנון החיים ואיכות השירות, מציעים אירוח המותאם לאנשי עסקים מהארץ ומחו”ל, תוך מתן יחס אישי ושירותים עסקיים מעודכנים טכנולוגית.
מיקומו המעולה של המלון נוח במיוחד. המלון שוכן במרכז ויצמן בלב תל-אביב, במרחק הליכה ממוקדי העסקים והתרבות בעיר. לשירות אורחי המלון, מעלית פרטית היישר למרכז הקניות והבילוי החדש במרכז ויצמן.

במלון 60 חדרים מעוצבים ומפנקים, ביניהם גם סוויטות עסקים מפוארות וטרקלין עסקים מהודר ושקט מעוצב בסגנון אוריינטאלי – יפני. הטרקלין מאובזר בעמדות אינטרנט מהיר ואלחוטי, מסכי פלאזמה במגוון ערוצים ושירותיים משרדיים.

אנשי ונשות עסקים המחפשים שילוב של מלון איכותי לצד יחס אישי, ירגישו במלון ויטל בבית, מקום לחזור אליו.

ולמי שמתגורר הרחק מהעיר הגדולה, הבחירה במלון ויטל היא הזדמנות מצוינת לטעום מן המסעדות, המוזיאונים, התיאטראות, המועדונים ובתי הקפה של העיר.

מלון ויטל תל אביב >>
סיור וירטואלי בחדר המלון >>