מלון ובית הארחה בית שמואל – סיור וירטואלי במלון

בית שמואל

מלון ובית הארחה בית שמואל טובלים בנוף ירושלמי וצמחייה פורחת, ופונים אל חומות העיר העתיקה והם חלק מקמפוס אחד רחב ויפיפה השייך לאיגוד העולמי ליהדות מתקדמת הנקרא מרכז שמשון – בית שמואל. המקום פועל בכל ימות השנה ומספק לאורחיו שלל פעילויות החל מלינה וכלה בתרבות, בידור ופנאי.

סיורים בבית הארחה, ברחבי הארץ ובירושלים
במהלך השנה מקיימת מחלקת הסיורים מאות סיורים וטיולים ייחודיים ובית הארחה ברחבי הארץ ובירושלים בפרט. ניתן לארגן סיורים בהתאמה אישית לחברות, משפחות, ועדי עובדים, ארגונים וקבוצות ואנשים פרטיים. בבניית הסיורים בבית שמואל  מקפידים על שילוב החוויה עם למידה והעשרה, להעביר ידע, להוסיף עניין ולחזק את אהבת והכרת ארץ ישראל על כל פניה וגווניה.

מופעים בתיאטרון הירש
בתיאטרון הירש מתקיימות במהלך השנה הופעות מגוונות: מחול, תיאטרון, בידור ומוסיקה על כל גווניה של מיטב הזמר הישראלי ובהם משתתפים מוסיקאים קלאסיים ואתניים מהארץ ומהעולם. אירועי התרבות מתקיימים גם בערבי שישי ושבת, וכך מתאפשר לקהל הירושלמי החילוני ליהנות מערבי תרבות, בזמן שהרוב המכריע של מוסדות התרבות בירושלים סגורים בפניו כל פניה וגווניה.
סיור וירטואלי בתיאטרון הירש

מרכז כנסים
מרכז הכנסים כולל מגוון אולמות, חדרי סמינרים וכיתות בגדלים שונים להשכרה על בסיס חד פעמי, יומי או שבועי, וכן שירותי מזון ומשקאות הניתנים על ידי קייטרינג איכותי. ניתן  לערוך במקום ישיבות עסקיות, סמינרים והרצאות, ימי עיון, אירועים פרטיים מכל סוג וימי כיף למוסדות וארגונים.
חדר האוכל המשקיף לעיר

להזמנות במלון בית שמואל, מחירים ומבצעים >>