אחוזת אסיינדה, מלון קסום בלב שמורת טבע

הזמנה ישירה למלון

דמיינו לעצמכם מלון שעדיין לא גילו אותו מן מקום קסום בלב של שמורת טבע בנוף המדהים של צפון הארץ נכנסים לאחוזה מדהימה הכל טובל בירוק מתוחזק היטב ו… כן זה בארץ , הפעם אני חייב לספר לכם על חוויה מדהימה שהיתה לנו בטיול האחרון לצפון, חברים המליצו לנו על מלון אסיאנדה, סמוך למעלות נכון שהדרך לא הכי נוחה נסיעה ארוכה עד מעלות  תרשיחא קצת לא נעים כי גם יש קטע של כביש שנוסעים לאט ולא ניתן לעקוף אבל …. חברים היה שווה נכנסים למן הכלאה של שמורת טבע עם חורש מדהים הרבה שטחים ירוקים והמון אווירה של רוגע, הלובי הכניסה הכל נקי מסודר מטופח, מרגישים שיש מי שדואג לתחזק היטב את המקום ועם הרבה טעם טוב וכמובן חניה חינם.

קיבלנו דיי מהר את החדרים ולמרות שהגענו ב 12 בצהריים כבר בכניסה אפשר היה להרגיש את הרוגע והשלווה, המלון מאובזר היטב קבלה נחמדה ומסודרת , ספא עם טיפולים אומנם הספא היה מעט קטן אבל בהחלט מספק ואיכות הטיפולים היתה טובה, החדרים מדהימים אנחנו היינו בחדרי גן מתוך החדר יוצאים לגינה עם שולחן וכסאות מזג אוויר נעים, הבריכה מקורה כך שגם בימים קרירים יחסית היה נחמד לשהות בה.

בערב אומן מקומי בידר אותנו בלובי, וגולת הכותרת רבותיי…. האוכל כן האוכל חוויה קולינרית מדהימה, מבחר עשיר של אוכל עם מרקם ביתי וכמובן השירות בחדר האוכל המלצרית היתה כל הזמן בטווח עין עם שירות אדיב, מהיר ויעיל.

בבוקר שבת שכרנו אופניים לטיול משפחתי. אחה”צ השתעשענו במגרש מיני גולף במקום.

הילדים נהנו גם בלי צוות בידור ואנחנו לא פחות מהם. אם אתם אוהבים את יערות הכרמל או את מצפה הימים אתם חייבים לטעום מאחוזת אסיאנדה, מומלץ בחום.

תגובות והמלצות של מזמיני אתר הוטלס על אחוזת אסיינדה >>
סיורים וירטואלים של אחוזת אסיינדה >>
הזמנה ישירה לאחוזת אסיינדה >>