מלון שלום ירושלים – ארוח ופעילות לילדים במחיר שלא ישאיר אותך בבית

יולי אוגוסט החודשים החמים של השנה מביאים עימם את הרצון לצאת לחופשה מעבר לזה שלהורים לילדי בית ספר וגנים שבינינו יש חבורה משועממת בבית שזה עתה סיימו את הקייטנות, אז נכון שהמחירים כרגע דיי יקרים – “שיא העונה” וכל עם ישראל או מי שנותר מסרבני טורקיה למיניהם מנסים למצוא את הדיל הטוב ביותר הרי שזה הזמן לעשות קצת בדיקות ולחפש.

lobby2

אילת לא מתאימה לכל אחד אם לוקחים בחשבון גם את הנסיעה הרי שרבים מעדיפים משהו קרוב יותר הבעיה שקשה למצוא היום מלונות עם צוות בידור, מרחק סביר מזג אוויר נעים והכי חשוב מחיר שווה לכל נפש.

בשבוע שעבר יצא לי להתארח במלון שלום ירושלים, כן חברים יש מלון כזה והוא ממוקם על גבעה נחמדה ומשקיף על העיר, אומנם המלון זקוק קצת לחידוש (שבינתיים הבנתי זה מתוכנן) אבל בהחלט מלון נחמד, לובי רחב, חניה חינם בשפע וגם מקורה (מצרך נדיר בימינו) , כבר בכניסה קיבלו אותנו בקבלה צוות נחמד עם לוח מודעות מעודכן לגבי הפעילויות.

אני הגעתי עם זוגתי ושלושה וחצי ילדים (הקטנה תינוקת בת חודשיים), צוות הבידור היה בהחלט יעיל והעסיק היטב את ילדיי, המלון כשר ולכן אין מוסיקה בשבת בבריכה אבל “שאפו” על היצירתיות של הפעילויות בבריכה.

החדרים מאובזרים היטב ובשבת היה קצת לחץ במעלית שבת כי רק אחת פעלה כך אולם למי שאינו שומר היו עוד 3 מעליות כך שהסתדרנו. ארוחת הבוקר באמצע השבוע הסתיימה מוקדם יחסית (למאחרי קום כמונו) אבל דיי סביר למלונות בארץ.

וכמובן ההפתעה הגדולה היתה המחיר! כן חברים יקרים המחיר פשוט מדהים קיבלנו דיל של 2 ילדים חינם בחדר הורים , 972 ש”ח לשני לילות וזה על בסיס של לינה וארוחת בוקר, כמובן שניתן לשדרג לחצי פנסיון בתוספת דיי סבירה אבל בינינו איפה ניתן למצוא היום מלון סביר במחיר זול עם “בידור” ובריכה באוגוסט, בקיצור ממליץ בחום אנחנו נהנינו, אגב שמעתי בקבלה שהם מכננים גם מה מבצעים לחגים.

לדעתי אם המחיר יהיה שוב כזה אטרקטיבי לא כדאי לבשל אלא פשוט לנסוע, בקיצור סעו ותיהנו….direct_res
סיור וירטואלי במלון שלום >>
ביקורות והמלצות גולשים >>

מלון שלום ירושלים
מלון בהזמנה ישירה   כרטיס האשראי לביטחון – החיוב בהגעה למלון
שחראי 24 ירושלים