שבת חתן במלון רמת רחל

אירוע שבת חתן בבקיבוץ רמת רחל, מקום נפלא לארוח אירועים כגון אלו ושמחות בכלל, המלון ממוקם מרחק דקות נסיעה מהעיר הסואנת, בתוך אי של שקט ושלווה. באי המלון נהנים מהנוף של העיר המהרהיבה עם נופה היחודי הנשקף מבית המלון.

מלון רמת רחל, מרכז הספורט והספא, גן האירועים ומרכז הקונגרסים מזמינים אותך להנות מההרכב המנצח של אירוח יוקרתי, מיקום נוח ושירותים נרחבים. במלון ממוקם בית כנסת העומד לרשות האורחים המתארחים במלון.

במלון רמת רחל ישנם מספר אולמות לשבתות חתן, האולם מותאם לפי מספר האנשים בכל קבוצה. ניתן לערוך אירוע של עד 60 חדרים במלון.
האוכל במלון כשר. את הארוחה ניתן לקיים כבופה, במידה וזה אירוע ניתן להגישה על ידי מלצרים בשבת מתבצע סיור לכל האורחים באטרקציות הקיבוץ ללא תשלום נוסף.

במסעדת המלון, הצופה אל הנוף של בית לחם והשכונות החדשות של ירושלים, 350 מקומות ישיבה ומוגשות בה שלוש ארוחות כשרות ומלאות במשך היום. ארוחת הבוקר הישראלית העשירה, הכלולה במחיר החדר, עשירה וטעימה מוגשת על בופה שיש. ארוחות הצהרים והערב מוגשות אף הן בסגנון בופה, נפתחות במבחר עשיר של סלטים ושאר מתאבנים המבוססים על תוצרת ישראלית טרייה עם תפריט עשיר של מבחר מרקים, מנות ראשונות ומנות עיקריות, וכמובן קינוחים טעימים.

רמת רחל נמצא בכניסה לעיר במרחק 5 דקות נסיעה משכונת תלפיות/ארנונה.

מפת הגעה

My location
Get Directions