פעילות לחופש עם הילדים – אזור ירושלים

קיפצובה

בקיבוץ צובה אל מול נוף הרי ירושלים שוכן פארק קיפצובה. 12 דונם של חוויות, מרחבים ירוקים, נוף מהמם ומסעדה שמציעה מבחר מנות שילדים אוהבים. ילדים מגיל שנה ועד 14 נהנים ממבחר פעילויות וחוויות: פארק חי עם פינת ליטוף, מכוניות מתנגשות, משחקייה, מתקני שעשוים אתגריים, רכבת לילדים ולהורים, מתקנים מתנפחים ועוד. בקיבוץ שוכן מלון צובה ובו 64 סוויטות מצוידות ומאובזרות לנוחות מושלמת. אורחי המלון נהנים ממגרשי טניס וכדורסל, בריכת שחיה מחוממת ובריכת פעוטות (בחודשי הקיץ). נופש משפחתי מושלם עם פעילות לילדים ושפע אפשרות טיול בהרי ירושלים ובאזור.
kg2

מעלית הזמן

חוויה אינטראקטיבית לכל המשפחה. מעלית הזמן לוקחת אותך למסע על חושי למעמקי ההיסטוריה. מושבים נעים על צירי תנועה, אפקטים, מערכת שמע וסימולציה מתקדמים ביותר.
את המסע המרתק מוביל חיים טופול בדמותו של מורה דרך בן 3,000 שנה המפגיש את המבקרים עם דמויות מרתקות: שלמה המלך, ירמיהו, הורדוס, צאלח א-דין ומסע חיפוש אחר אוצרות אבודים.
כתובת: רח’ הלל 37, בבית אגרון, בצמוד למדרחוב נחלת שבעה. לברור שעות פתיחה: טל’
02-6248381

גן החיות התנכי

בדרום מערבה של ירושלים שוכן גן החיות התנכי המשתרע על פני 250 דונם של מרחבים ירוקים, אגם מלאכותי גדול, בריכות ופינות חמד. מסלול תנועה מעגלי סובב את שטח הגן בו ניתן לצפות בבעלי החיים הרבים ובתצוגות נוספות. מומלץ לשוטט ברגל ולצפות בחיות השונות ולמתקשים בהליכה, פועלת בגן בימים א’-ו’ רכבת נסיעה מלווה בהדרכה. במקום קולנוע טריאוסקופי המציג סרט הומוריסטי על ערכי הגנת הטבע וסרטי טבע שונים תלת מימדים מהטובים בעולם, בשילוב אפקטים מיוחדים וסאונד היקפי המעניק חווית צפייה מהנה במיוחד.
חן החיות