תערוכת הפרחים הבינלאומית בחיפה

חג פסח בפתח וההכנות בעיצומן , קניות , ניקיונות , בישולים , הוצאות , הרבה שמחה וגם טירחה . עם זאת , תקופת האביב היא הזדמנות נפלאה להנות עם המשפחה ולבלות זמן איכות יחד. חשוב לבנות תחושה של חיבור, אהבה וביטחון, בניית מערכת היחסים בין בני המשפחה יביא כל אחד להיות שמח יותר.

לאורך כל תקופת החג מוצעים ברחבי הארץ שפע של פעילויות עבור כל המשפחה. זו גם ההזדמנות לתת לילדים להתנסות בפעילויות חדשות ומרגשות. אחת מן הדברים הייחודים שתבלוט במיוחד השנה היא: תערוכת הפרחים הבינלאומית בחיפה אשר חוזרת בפסח הקרוב. התערוכה היא בלעדית בישראל והגדולה ביותר שהתקיימה עד היום. התערוכה תתקיים בפארק הכט על פני שטח תצוגה ענק , התערוכה מארחת עשרות אומנים ואת מיטב מעצבי הפרחים מישראל ומהולנד אשר יגיעו במיוחד לחיפה.
התערוכה מאפשרת מעבר בין עולמות ותרבויות , כל עולם שם דגש על נושא מסויים : ארץ השמש העולה, עולם הפרא, עולם החושים, עולם הפנטזיה, עולם הפרחים, הגנים התלויים, שדרות פאריז, הגן הנעלם, עולם המים.

מיקי גרעיני מגרעיני פרחים מוסר שהשנה משלוחי פרחים הכוללים למעלה מ- 500 אלף פרחים יוטסו במיוחד לתערוכה מכל רחבי העולם. לצד התצוגות יוצגו בשטח פרחים מתוצרת ישראלית מקומית . בנוסף לכך יתקיימו בתערוכה פעילויות אומנותיות, תצוגות, ואירועים לכל המשפחה כמו: גן תבלינים, פסלים מפרחים, מרבדים, בוסתן, גן קקטוסים, סדנאות יצירה, חנות מזכרות, שוק פרחים, גינות מעוצבות, מיצגים מפרחים , מופע אורות וסאונד מידי ערב ועוד.

אירוע זה הוא חג צבעוני, מלא יופי, למידה והנאה, באופן פעיל שותפים בהתרגשות לחקור את עולם הפרחים עם המון הרפתקאות ודמיון . בילוי אטרקטיבי לכל המשפחה . חג שמח !

תערוכת הפרח הבינלאומית בחיפה
פארק הכט – דרך ההגנה במבואות הדרומיים של חיפה
בין התאריכים: 7-14 באפריל
שעות פעילות: 10:00 עד 22:00
מידע נוסף: מוקד 106 חיפה