המזרח הרחוק במדבר הישראלי – פסטיבל מגלים עולם בצפון הנגב

כולנו יודעים שאתם בתקופה הכי קשה בחייכם. אין מה לעשות, במדינת ישראל למרות כל המחאות, החיכוכים והדעות השונות ישנה תקופה קשת יום שחוזרת על עצמה משותפת לכל משפחה, היא נקראת- “החופש הגדול”.
למי חופש ולמי חור בכיס, למי כאב ראש ולמי רק עוד אוסף דאגות. אין פה ספק בכלל, יולי אוגוסט הם חודשים לא סלחניים- חם, מרעיש ועמוס.

ומה כולם רוצים? קצת שקט, קצת שלווה, להירגע? לנעול את הילדים בארון ולא לדאוג איכן הם, מהם מעוללים, מבזבזים ושוב, מה בכלל הם רוצים עכשיו?!?!

ב 11 לאוגוסט טרום השקיעה בשעה 18:00 קיבוץ צאלים מזמין אותכם, אמא ואבא, או רק ניצול אחד, (זה שקיבל את הפס) להעניק נחת לגוף ולנפש ב”פסטיבל מגלים עולם” במתחם החמאם של הקיבוץ המשתף השנה פעולה עם “רוח טובה” ו”אשכולות הוליסטי Care “ במגוון פעילויות שאתם צריכים יותר מאשר יודעים.

ערב מלא טיפולים, פינוקים וסדנאות והכל באווירה רגועה נטולת ילדים ואחריות.
הגיעו בלבוש נוח, אוורירי – המזרח הרחוק הגיע למדבר הישראלי והוא מציע רחצה לילית בבריכת השחייה ורחצה לילית בחאמם הקיבוץ – זוהי בריכת ישיבה של מים תרמו-מינראליים מכילי גופרית ומלחים בריאים אחרים הנובעים ממעמקי הקרקע הישראלית.

אחרי טבילה קלה, החל מהשעה 19:00 תוכלו לבחור ממגוון סדנאות רוחניות וגופניות:
לשבורים שבינכם, וגם אלו שפשוט אוהבים:
עיסוי שוודי, רפלקסולוגיה ושיאצו, סוג’וק (רפלקסולוגיה של כף-היד), נומרולוגיה, דימיון מודרך (N.L.P), כירולוגיה (קריאה בכף-היד), תודעה על קריסטלים ורפואה סינית וסדנה משותפת של פלדנקרייז.
כל סדנה אורכה כ-45 דקות ותתקיים פעמיים במהלך הערב, מאוד ממולץ להירשם עם הגעתכם.

פסטיבל “רואים עולם בצפון הנגב” הינו חוויה רוחנית גופנית מלאה שתחזיר לכם אנרגיה ושלווה, להורים, לרווקים לכל אחד זה מתאים. כולם מוזמנים לחוות ממיטב הטיפולים והסדנאות באווירה ורוח מדברית.

לאורך כל הפעילות לרשותכם דוכני שתייה ומזון (בתשלום).
כניסה למשתתף אחד בעלות של 50 ש”ח (כולל כל הסדנאות והפעילויות המוזכרות)
מומלץ להזמין מראש, לפרטים ושאלות 08-9989268
תיירות ונופש קיבוץ צאלים.

פסטיבל מגלים עולם בצפון הנגב- קיבוץ צאלים

פסטיבל מגלים עולם בצפון הנגב- קיבוץ צאלים