מלון ישרוטל "בראשית" מצפה רמון

מלון ישרוטל בראשית – יוקרה ופאר במצפה רמון

הזמנה ישירה למלון

בתחילת השנה השיקה רשת ישרוטל את המלון ה- 13 שלה במצפה רמון.

שמו של המלון – “ישרוטל בראשית” מתאר את האווירה המסתורית הפרוסה בכל רחבי המלון המשתרע לאורכם ולרוחבם של 50 דונמים המכילים מספר מתחמי סוויטות מפוארות ברמה של 5 כוכבים פלוס.

תיאורי ההוד והפאר הלעוסים שאנו מכירים בסגנון “… מלון קסום ומקסים, ייחודי ומשגע…”  – במקרה של “ישרוטל בראשית” נכונים ומדוייקים להפליא ואני מבקשת לחזור לציינם:   “ישרוטל בראשית” ממוקם על צוק המכתש משקיף לנוף מדברי דומם קסום, מסתורי ומהפנט, תחושת נירוונה מחלחלת  לגוף ולנפש מכניסה כל אורח למצב שלווה טוטאלי, כל זאת בשילוב עם בריכת המלון הבנוייה בסגנון “אינפיניטי” – מקנה תחושה שהמים נשפכים אל האופק האינסופי- חוויה ייחודית בישראל שאסור לפספס.

בריכת האיניפיניטי

המלון מציע 120 יחידות אירוח  פרוסות בפרטיות מקסימלית במרווחים גדולים אחת מהשנייה לאורך מספר מתחמים ללא פגיעה בקו הנוף.
כל יחידות האירוח, אף הסטנדרטיות בנויות לפי תקני סוויטה ומעלה, לחלקן בריכה פרטית צמודה.
מתחמי יחידות האירוח מחולקים לפי “המניפה העליונה” ו”המניפה התחתונה” הכוללים את החדרים המשפחתיים והסוויטות, מתחם מרווח ופרטי של הסוויטה הנשיאותית המשתרעת על פני 220 מ”ר מהודרים בשילוב בריכה פרטית בסגנון ה”אינפיניטי” חסר התחרות, בנוסף, מתחם ראשי כולל את הקבלה, חדר האוכל, אולמות כנסים, מסעדת המלון, חדר כושר מודרני משוכלל, מתחם ספא ענקי מבית “יערות הכרמל”, פינות ישיבה מוקפות נופים מדבריים מתצפתות על יעלים בני-בית עוברים ושבים,  דק שיזוף וכמובן גולת הכותרת בריכת “האינפיניטי”  הראשית המפורסמת.

מכל חדר, מרפסת ומכל פינה נשקפים נופיו של המכתש, החיבור של הטבע והמלון משולבים כאחד ללא הפרדה. תמיד בטבע, תמיד ברוגע, שלווה ואיכות ברמה של 5 כוכבים.

“ישרוטל בראשית” מציע לאורחיו שירותי “גולפיות חשמליות” המסייעות במעבר בין המתחמים, שירותי השכרת אופניי שטח ומתן הדרכה ללא תשלום על המסלולים באיזור מחברת הדרכה מקצועית, ג’יפונים בבעלות המלון- לנהיגה עצמית (בתשלום), חוות האלפקות- אטרקציה לילדים ועוד מגוון פעילויות המותאמות למצפה רמון, אפשרות אירועים ומסיבות במדבר ועוד שלל פינוקים ושירותים כיאה למלון בסטנדרטים בין הגבוהים בישראל.

רשת ישרוטל חשבה על הכל, איכות, שירות, מיקום, נופים, שיתופי פעולה (ספא יערות הכרמל, אטרקציות הסביבה) – הכל כדי להעניק לנו ולתיירים המגיעים למצפה חופשה שונה וברמה שנרצה לשוב למלון לשהייה נוספת.

ישרוטל בראשית- מצפה רמון

להזמנות מלון ישרוטל בראשית