מלו בוטיק סנטר-שיק מרשת אטלס

מלון בוטיק סנטר-שיק מרשת מלונות אטלס

רשת אטלס השיקה בחודש מרץ השנה את מלון סנטר-שיק המשודרג וללא ספק התעלתה על עצמה בכל הקשור לעיצוב, אווירה, שירות הצוות והמיקום המושלם! סנטר-שיק נודף “מלון בוטיק” בכל פינה ובכל רהיט.

הצטרפו כחברים של אתר בוטיק לקבל מידע עדכני ומבצעים של מלונות בוטיק

הגעתי לרחוב זמנהוף ,כיכר דיזינגוף ואני חייבת להודות שבמבט ראשון על המלון קיבלתי מיני סיז’ר (התקף) לנוכח בובות הענק שישבו ועמדו במרפסות החדרים, לקח לי שנייה להבין במה מדובר, אין ספק שזה מראה שלא הולך לצאת לי מהראש בקרוב ואחד או יותר ממכרי ישמעו עליו, צילמתי, הייתי חייבת. עוד לפני שהתקרבתי לכניסת המלון כבר הושאר בי חותם. עוד לא החלטתי, אבל נראה לי שזהו חותם חיובי. מעולם לא נתקלתי בכזה רעיון לעיצוב. נהדר.
מיקמתי את הלב שלי חזרה מעלה והתקרבתי לכניסה המעוצבת בנויה קיר זכוכית שקוף מנצנץ חושף לובי מוקפד, נקי, מואר ופקידת קבלה מחוייכת ומחוייטת שמוכנה לשרת אותי. מספר זוגות אופניים המעידים על אפשרות ההשכרה (ללא תשלום לאורחי סנטר-שיק) עמדו מסודרים כחיילים ממתינים לקחת אותי ליעד שלי מחר בבוקר.

באוהאוס, שיקיות, תל אביב המודרנית, רעננות וחידוש – כל אלו הספקתי לספוג עוד טרם עליתי לחדרי.
סנטר-שיק מעוצב כולו קו אחיד של צורות גרפיות גאומטריות המתבטאות בשטיחים, בקירות 54 חדרי המלון, בכיסויי המיטה וגם בריהוט  בנוי קווים ישרים נקיים נוגדים צבעוניות משתעשעת והדפסים מורכבים.

נכנסתי לחדר הנחתי את מזוודת “לואי ויטון” המקורית (הלוואי) שלי על מיטה עטורת ההדפסים, נשענת אל נגד קיר צבעוני. חברים, לא פזלו ולא צרבו עיניי.  איכשהו הצליח המעצב שלא ליצור אווירת אפלפסיה בחדר , להפך , העיצוב זורם, חדשני ונעים.
סרקתי את כל החדר, כל פינה הייתה מעניינת, מיוחדת, שום דבר לא הונח סתם. יצאתי למרפסת הקטנה שלי שם חיכה לי אדון בובתי במיימדי אדם שפגשתי עוד למטה. מעניין. לא שיגרתי לחלוטין.
רדאר הנישנושים שלי קלט בזוית העין סלסלת פירות ושקולדים יפייפיה. נו טוב, אם אתם מתעקשים, חופש זה חופש, הדיאטה תמשיך ביום ראשון. תודה רבה.

את ארוחת הבוקר סנטר-שיק מגיש במלון סינמה הצמוד (השייך גם לרשת אטלס).
גבינות פטה, גבינות לבנות, צהובות, מעורבות, עיזים, ירקות טריים, שתייה חמה/ קרה. ארוחת בוקר סטנדרטית טעימה ומספקת. העובדה שההגשה היא במלון סינמה הסמוך ממש לא היוותה בעיה. דקה הליכה.פחות. הכל טוב.

נרשמתי לזוג אופניים והחלטתי לטייל בעיר, המיקום של סנטר-שיק לא יכול להיות מושלם יותר!!!
לתייר, לאיש העסקים ולישראלי הנופש.
אני מטר מחוף הים, שנייה מכל מרכזי הבילוי העיקריים של תל-אביב (למרות שכל פינה בתל אביב לא משנה איכן היא נחשבת למרכז בילוי עיקרי) ועם בא לי על ביזנס ביום שלישי, אז גם זה קרוב.

נהנתי במלון בוטיק סנטר-שיק. אם הייתי מר מישלין, אז המלון היה מקבל ממני 5 כוכבים!

המלון נהדר, השירות אדיב והיחס אישי, העיצוב מיוחד ולא נשכח, המיקום משלים את הכל לחבילה אחת שבאמת בלב שלם, מומלצת בחום!

להזמנות מלון סנטר-שיק >>>