המלונות הטובים – לפי מדד גולשי הוטלס!

פורטל התיירות הגדול בישראל hotels.co.il מציג מדד מלונות חדש המעניק לכל גולשי האתר אינפורמציה עדכנית ועיניינית על עשרת המלונות הטובים ביותר בישראל בקטגורית מלונות, מלונות ספא, מלונות בוטיק ובתי הארחה, אשר נבחרו ע”י גולשי האתר שביצעו הזמנה ובילו חופשתם במלון.

באתר הוטלס מבקרים כ- 30,000 גולשים ביום ומאות בקשות והזמנות מתבצעות דרכו.
מערכת ביקורות אורחים אשר פותחה במיוחד עבור הפורטל מאפשרת לכל גולש אשר ביצע הזמנה ומימש אותה בפועל, להשאיר ביקורת על חוויתו במלון לפי קרטריונים קבועים כמו: ניקיון ,עיצוב ואווירה, תמורה למחיר, שירות ויחס הצוות, מיקום המלון ועוד. לכל מלון ישנה האפשרות להשיב מענה והתייחסות לכל אחת מהביקורות.
כל הביקורות מחושבות ע”י נוסחה מיוחדת המניבה תוצאה משוכללת באחוזים. בכל יום מבוצעות באתר www.hotels.co.il עשרות ביקרות על מגוון מלונות לעיון כל הגולשים.
מערכת הביקורות יעילה הן לגולשי האתר המחפשים דעות ומשובים כנים ועדכניים על מלונות בארץ והן לבתי המלון המקבלים את אותה האינפורמציה בזמן אמת בגין כל הרצוי לשיפור ועל כל מה שראוי לשבח במלון.

מידי יום מתעדכנים עשרת המלונות בעלי התוצאות הטובות ביותר לפי מדד ביקורות הגולשים ורק מלונות אשר קיבלו 10 ביקורות ומעלה יכולים להיכנס ל”תחרות”.
המלונות מוצגים בעמוד “המלונות הטובים – לפי מדד גולשי הוטלס” ומסודרים לפי גובה אחוז התוצאה. המלון הנבחר כמלון הטוב ביותר ע”י גולשי הוטלס ימוקם עליון ברשימה והשאר אחריו בסדר יורד. במידה ולשני מלונות תהיה אותה התוצאה, מספר ה- Like שאותו מלון יקבל בעמוד הפייסבוק של הוטלס יקבע מי יהיה הראשון. (מספרי ה- Like אינו משפיע על התוצאה המשוכללת של הביקורות).

לפני שאנחנו בוחרים מלון לחופשות שלנו, כולנו רוצים לדעת כמה פרטים מקדימים על המלון, על האוכל, השירותים, מתקני מלון (בריכה, ספא, מסעדות וכו’), החדרים וכל פרט שינדבו לנו יעזור – שחלילה לא “ניפול”.

המדד החדש של הוטלס כל כך יעיל, זמין, אמיתי ומקל על ההחלטה!!!

אתר הוטלס מציג כמעט כל מלון, מלון ספא, מלון בוטיק, בית הארחה קיבוצי ורשתות בארץ ויחד עם המדד החדש ומערכת הביקורות כל המידע הנחוץ לבחירת המלון מונח לפנינו באופן מרוכז: פרטי המלון, ביקורות אורחי המלון רשימת עשרת המלונות המובחרים ומערכת הזמנות.

מדד המלונות של הוטלס עומד לרשות כל גולש ברשת המחפש אינפורמציה אמיתית ועדכנית. כל המידע באתר אחד!

לאתר הוטלס >>>

מדד המלונות הטובים- לפי גולשי הוטלס