ננוצ’קה – בר מסעדה תל אביב

לננוצ’קה החדשה >> , את זאת שבכתבה הזאת סגרו.

כשאתה מגיע  לננוצ’קה בסופ”ש ונעצר אצל המארחת (שמבקשת שתמתין “כי המקום מלא”), אתה באמת מאמין שהם רק רוצים בטובתך. כי הרי כך, לא יהיה לך צפוף כשתעבור את דלתות העץ האדומות….אז תשכחו מזה!

יש ימים שכל כך צפוף שם ,שפשוט לא ברור לך איפה יעמדו חמשת האנשים הנוספים שהרגע פתחו את הדלת. ואז מתבררת לך התשובה – הם יעמדו עליך .

אבל ברצינות, הצפיפות היא החיסרון היחיד של הננוצ’קה. וגם היתרון שלה. אין עוד מקום בעיר עם אנרגיות כאלה ודינמיקה כזו, שלפחות על פני השטח נראית תמימה ובלתי מזיקה. פיק אפ במסווה של ידידות. אין ספק, שהצפיפות עושה את שלה!

המקום היחיד בעיר שבו גר זאב עם כבש. בליל של אנשים שבכל מקום אחר לעולם לא  היו מתחברים וחולקים רגע, עם חיוך שלא יורד להם מהפנים במיוחד כשאחת הברמניות היותר סקסיות בת”א עולה על הבר לריקוד חושני. וכשהדי ג’יי , דני סידס (המתקלט בימי שני ושישי), שם עוד פנינה מוזיקלית ששכחת מקיומה ושבדיוק הכי רצית לשמוע בעולם – החיוך עוד יותר מתרחב והרגליים מתחילות לזוז ללא שליטה.  ישנם גם ימים בהם מתנגנת מוסיקה ספרדית, ואם אתם ברי מזל תוכלו לתפוס את רקדני הפלמנקו המדהימים על הבר. ובכלל, אני מעדיפה וממליצה על ה”הופעות” של הרקדנים הלא מקצועיים שעולים בספונטניות לרקוד על הבר …

גם אם חשקה נפשך באוכל כשאתה בננוצ’קה , יש מה!

כול המנות הראשונות שניסיתי היו טעימות בעיניי…( לעיקריות יש נטייה לבוא עם כוסברה וזה לא משהו שנכנס לי לפה). לא בדיוק מתכונים של שומרי משקל, אבל טעים ומהווה מצע נעים לקליטת כמויות אלכוהול לא מעטות.

במיוחד אהבתי את החצ’פורי ( שזה בעצם סוג של בורקס גבינות טעים אבל יקר, בכל זאת.. בורקס ב- 45 ₪..) וגם את החינקלי בשר שהיא המנה האולטימטיבית . גם טעים וגם נותן הרגשה קצת גרוזינית, שבשבילה חשבת שהגעת למקום הזה מלכתחילה.

מנות נוספות טעימות הן אגרול הים השחור וכוכב ננוצ’קה – שתיהן מכילות פרות ים (לא כשר כבר אמרתי?) וטעימות מאוד.

אז כן, המקום קטן וצפוף, אבל, זה המקום היחיד בעיר שלא איכפת לי לעמוד , פשוט כי המעבר לריקוד יהיה קל יותר .. ועם הדרינק הנכון (בירות ובחרובקות בשילוב מנצח), לא רק שאתה רוקד, לפעמים אתה גם עף…
ננוצ’קה- לילנבלום 28 ת”א טלפון 03-5162254